Home › Fajna okolica na wypoczynek znajdziesz w tym tekście

Fajna okolica na wypoczynek znajdziesz w tym tekście

Usytuowana na Wzgórzu Koneckim Sielpia ze względów geograficznych i szalenie pięknych terenów uważana jest za Perłę ziemi świętokrzyskiej wśród lokalnych ośrodków letniskowych. Sielpię usytuowaną tuż przy zalewie Czarnej Koneckiej w otoczeniu lasów sosnowych charakteryzuje specyficzny mikroklimat, który jest efektem roztaczających swój zapach olejków sosnowych. Sprzyja on przede wszystkim osobom , które mają różnego rodzaju schorzenia oskrzeli czy płuc. Na gości , którzy zwiedzają Sielpię czeka nieźle rozbudowana baza noclegów. Nie licząc prywatnych pokoi mają do dyspozycji domki letniskowe o podwyższonym standardzie wyposażenia zlokalizowane w lesie tuż nad brzegiem Czarnej Koneckiej. Dzięki bogatemu wyposażeniu gwarantują nie wyłącznie wygodne warunki lokalowe, ale również moc atrakcji, które uprzyjemniają spędzenie czasu nawet podczas niepogody.

Sielpia z bardzo rozwiniętym zapleczem rekreacyjnym to wymarzone miejsce wypoczynku z dala od codziennego zgiełku zarówno dla małych dzieci jak i seniorów.

Urlopowicze mogą wypoczywać na piaszczystej plaży i zażywać kąpieli w Zalewie.

Ośrodek wypoczynkowy to ponadto idealna baza wypadowa dla osób, które lubią czynną formę urlopu.

Z Sielpi można między innymi wybrać się do Bałtowa, by tam zobaczyć jedyny w swoim rodzaju Park Jurajski bądź do Jaskini Raj znajdującej się w rejonie Chęcin, która uważana jest za jedną z najpiękniejszych form przyrodniczych w naszym kraju.


Wyjazd do Sielpi to wyśmienity sposób na udany wypoczynek dlatego planując zbliżający się wielkimi krokami najbliższy urlop, trzeba już zastanowić się nad rezerwacją jednego z domków letniskowych znajdujących się w urokliwej okolicy Zalewu Czarnej Koneckiej..