Home › Jak podkreślić naturalne piękno?

Jak podkreślić naturalne piękno?

Nie tylko ubrania zdobią damę. Niezbędne są też modne drobiazgi – są to kolczyki, naszyjniki, bransoletki, pierścionki oraz klipsy. Z pewnością modna biżuteria podkreśli styl niejednej dziewczyny. Nie musi to być platynowa czy także złota biżuteria. Niezwykłymi ozdobami są akcesoria z drewna, plastiku czy tworzywa sztucznego. Dodatkami są też apaszki, szaliki, kapelusze czy czapki. Są to akcesoria, które potrafią podkreślić klasę ubrania oraz zmienić je na lepsze. Przekonujemy do nabywania takich dekoracji.

Oczywiste jest, że nie trzeba posiadać setek dodatków oraz akcesoriów. Wystarczy parę drobiazgów, by uczynić ubrania atrakcyjnymi i niezwykłymi. Czarna sukienka będzie lepsza, gdy zostanie połączona z czerwoną apaszką oraz czerwonymi klipsami. Można kreować nieszablonowe połączenia barw – brąz z błękitem, czerwień z fioletem, żółć z fioletem i tym podobne kolory.

Takie zestawienia barwrzeczy zaakcentują oryginalność stroju.

Bardziej oryginalne ubrania są właściwe do noszenia w czasie wolnym. Do pracy o wiele lepiej jest mieć ubrania stonowane, w barwach brązu, czerni, beżu, granatu czy różne odcienie szarości.

Jaskrawe czerwienie w biurze mogą być zbyt niepokojące.

Z tego powodu należy stworzyć sobie komplety ubrań odpowiednie do biura oraz na czas po pracy, na przyjęcia, do kina, do teatru czy opery.

Rada stylistki pomoże uporządkować szafę oraz stworzyć jedyny styl każdej dziewczyny. I to jest unikatowa decyzja – takie wynajęcie wyjątkowej stylistki ma sens oraz cel..